Program akcí

listopad
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1 2

Program akcí

Filmový dětský den

27
květen
Filmový dětský den

Filmový dětský den

So | 14.00
Altán ve Smetanových sadech


Dětský den bude letos filmový

Tradice dětských dnů, které otevírají sezónu letních kulturních akcí, pokračuje i v roce 2017. Letos bude dětský den filmový. Malým návštěvníkům, ale i jejich rodičům, nabídneme zážitky, s nimiž se letos mohou setkat úplně poprvé. Dětský den se, stejně jako loni, bude konat v sadech Bedřicha Smetany a v Nové scéně Vlast.

Na pódiu

Dětský den zahájíme koncertem skupiny Mňága a Žďorp. To udělá radost hlavně těm, kteří se nedostali na jejich vyprodaný dubnový koncert ve Stounu.  Mňága má letos turné ke svým třicátým narozeninám, vezměte děti na kapelu svého mládí a zkuste jim vysvětlit, co znamená její veselý název. Těšte se i na písničky z nového alba Třínohý pes. Děti pak roztančí DJka Lednička a zpěvačka Kaczi se svou show s papouškem Rio.

Soutěžní cesta a zábavné atrakce

Děti čekají hry, soutěže, poníci, klauni, bejbypunkové kadeřnictví a malování na tvář. Hopsavé děti určitě nadchnou skákací atrakce. Na hlavní soutěžní cestě se tradičně podílí i Knihovna F≈M. Příjemným bonusem bude několik stolních fotbálků a ušaté hopsací míče, bubklinkový workshop a mnoho dalšího. Přijďte si to s dětmi do parku všechno vyzkoušet.

Projekce, prohlídka promítací kabiny a fotokoutek

Jak už název letošního ročníku napovídá, Nová scéna Vlast nebude sloužit jen k projekci pohádek. Kromě filmového pásma z dílny Anifilmu letos otevřeme tajemnou komnatu promítací kabiny a děti tak budou mít jedinečnou možnost podívat se, odkud se vlastně pohádky promítají a jak to celé funguje. Prohlídky budou probíhat vždy v celou, a to v 15.00, 16.00 a 17.00. Ve foyer kina bude fotokoutek, tam se mohou děti nechat vyfotit tak, že budou vypadat, jako by byly přímo ve filmu. Ve foyer bude i malá dílna, kde si děti vyrobí z připravených materiálů jednoduché optické hračky.

Program v Sadech Bedřicha Smentany:

14.00 Mňága & Žďorp
15.30 DJ Lednička
16.30 Show s Kaczi a papouškem Rio
17.30 DJ Lednička
18.30 Kaczi

detskyden


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

Magazin 11

Stáhnout

Program

Plakat 11

Stáhnout

Předplatné

predplatne

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.