Program akcí

září
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Program akcí

II. PLES pro Frýdek≈Místek

26
leden
II. PLES pro Frýdek≈Místek

II. PLES pro Frýdek≈Místek

Pá | 20.00
Národní dům

Ples pro všechny, kteří si chtějí užít pohodovou společenskou akci s přáteli. Živě zahraje Petr Sovič & Golden Big Band Prague a cimbálová muzika Konopjan. Vzpomínku z akce si odnesete v podobě profi fotografie z fotokoutku Josefa Mohyly. V nabídce je i varianta vstupenky s chutnou večeří.

Loni, na výročí 750 let Frýdku-Místku jsme zahájili novou plesovou tradici a letos pokračujeme druhým ročníkem. Těšíme se, že vznikne atmosféra, která nás bude držet na tanečním parketu do posledních sil. Pozvali jsme proto Petra Soviče & Golden Big Band Prague, zkušený plesový ansámbl, na který se tančí v sálech typu pražské Lucerny či Smetanovy síně Obecního domu v Praze a který účinkuje s hvězdami jako Eva Pilarová, Jitka Zelenková či Karel Gott. 17hlavý band rozezní Velký sál Národního domu písněmi soudobé populární hudby přizpůsobenými do kroku standardních tanců i klasickými melodiemi. Na tenorsaxofon v Golden Big Band Prague hraje frýdeckomístecký rodák, Ondřej Klímek. Aktuální rozhovor s tímto úspěšným dechařem pro Kulturu F≈M najdete zde. Vaši folklorní strunu na plese rozezní cimbálová muzika Konopjan. V repertoáru Konopjanu převažují písničky z Valašského regionu, Slovenska, Jižní Moravy a Maďarska. Zatančíte i zazpíváte si s nimi v multifunkčním sále Národního domu.


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

magazin zari019

Stáhnout

Program

program

Stáhnout

Předplatné

predplatne

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.