Program akcí

Program akcí

Václav Hudeček a Martin Hroch / př. sk. KPH / VYPRODÁNO

04
prosinec
Václav Hudeček a Martin Hroch / př. sk. KPH  / VYPRODÁNO

Václav Hudeček a Martin Hroch / př. sk. KPH / VYPRODÁNO

Po | 19.00
Národní dům

Jeden z nejznámějších českých houslistů se po dlouhých šesti letech vrací do Frýdku-Místku s výjimečným předvánočním koncertem v doprovodu klavíristy a cembalisty Martina Hrocha. Jejich společný program posluchače provede duchovně hlubokým a emocionálně bohatým světem evropského hudebního baroka.

Václav Hudeček zahájil svoji strmou cestu mezi mezinárodní interpretační elitu v šedesátých letech. Během své bohaté kariéry vystupoval na nejprestižnějších pódiích po celém světě. Hudečkovo sympatické vystupování a zejména styl jeho hry spojující technickou suverenitu s emocionálně bohatým tónem a radostí, kterou dovede přenášet do publika, okouzluje obecenstvo napříč generacemi.

Martin Hroch se dlouhodobě zabývá autentickou interpretací barokní hudby. Jako sólista i komorní hráč vystupuje s řadou prestižních orchestrů a komorních ansámblů. Je členem Britské cembalové společnosti a na kontě má také účast na prestižní mezinárodní soutěži Pražského jara.


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

Magazin

Stáhnout

Program

Plakat

Stáhnout

Předplatné

predplatne

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.