Výstava

07.06.2018 17:00
Zahájení výstavy
Zámek Paskov

Zahájení výstavy

Téměř jako „Den frýdecko-místeckých výtvarníků v Paskově“ by bylo možno nazvat zahájení letní výstavní sezóny na paskovském zámku, které proběhne za přítomnosti většiny autorů ve čtvrtek 7. června v 17:00.

Velký výstavní sál bude patřit především řezbářům z V-klubu výtvarníků F-M a vzpomínce na jejich kamaráda Tomáše Cidlíka.  Pod názvem „Pocta Tomáši Cidlíkovi“ se návštěvníci mohou vedle děl přítomných vystavujících podívat i na některé dřevořezby vzpomínaného autora, bývalého předsedy V-klubu.

Prostory prestižní Zámecké galerie zaplní svými snímky fotoklub Art Collegium a vedle nich v Malé výstavní místnosti představí samostatně některé své fotografie také jejich bývalý člen Miroslav Lysek. Doprovodný kulturní program zajistí žáci a učitelé zdejší Základní umělecké školy. Tradičně příjemná atmosféra pravidelného zahajování výstav i nové a pro mnohé zatím možná nepoznané výstavní prostory na paskovském zámku jsou zajímavým námětem jak strávit jeden čtvrteční červnový podvečer. Může to být také i inspirace jak se do Paskova někdy vrátit a prohlédnout si na zámku také nové stále expozice věnované především paskovským dějinám.


Zpět

Informace

Výstavy připravilo město Paskov ve spolupráci s dobrovolným svazkem obcí Region Slezská brána. 

 

Termíny

DenDatumČas


Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS