Ceník inzerce

Víte, že u nás můžete inzerovat?

Provozujeme kino v Nové scéně Vlast, které má přes 25 000 diváků za rok a další tisíce diváků přichází do Nové scény Vlast na promítání pro školy, divadelní představení a koncerty. Jednou za měsíc vydáváme 32 stránkový kulturní magazín v 6000 nákladu, který distribuujeme zdarma na desítky míst ve městě a okolí. Obstaráváme několik venkovních a vnitřních výlepových plochy v blízkosti našich objektů. Administrujeme stránky www.kulturafm.cz, kterými projde za rok na 160 000 návštěvníků.

Nabízíme reklamu na obrazovkách ve foyer Nové scény Vlast, reklamu na plátně před filmovým představením, inzerci v Kulturním magazínu a umístění plakátů na naše výlepové plochy. Přehled našich inzertních služeb najdete zde. Požadavky mimo ceník řešíme dohodou.

Kulturní a společenské akce zveřejňujeme v kalendáři na stránkách www.kulturafm.cz bezplatně. Stačí, když pošlete detaily vaší akce na email katerina.kubalova@kulturafm.cz

Ceník inzertních služeb

 


Zpět

 

AktualityArchív aktualit


Pavla Hrabcová


M +420 778 427 947
E pavla.hrabcova@kulturafm.cz

Partnerství

Staňte se naším partnerem

Budeme Vás prezentovat ve všech tiskovinách, na našich akcích a www stránkách. Kontaktujte nás pro zaslání bližších informací nebo dohodnutí osobní schůzky.
Magazín

magazin

Magazín ke stažení


Program

program červenec 2016

Plakát ke stažení


Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS