UMĚLECKÝ INKUBÁTOR - Platforma pro mladé začínající umělce

V lednu 2016 odstartovala KulturaFM zbrusu nový dlouhodobý projekt Umělecký inkubátor, který si klade za cíl sdružovat všechny mladé lidi z Frýdku-Místku se zájmem o kulturu a umění. Mimo možnosti prezentovat svou tvorbu (obrazy, fotky, básně, povídky, filmy…) na webu KulturyFM v sekci Umělecký inkubátor a při kolektivních multižánrových expozicích nabídneme také prostor pro setkání - diskusní kluby, besedy a workshopy s umělci, společné návštěvy kulturních akcí. V průběhu roku 2016 proběhne několik soutěžních uměleckých klání na poli výtvarném, divadelním, slovesném i filmovém.

LEDEN JE MĚSÍC POEZIE! Srdečně zveme na autorské čtení a besedu s Janem Delongem a Romanem Poláchem - mladými nadějnými básníky frýdecko-místeckého regionu - ve středu 27. 1. v Zeleném baru Národního domu. Na webu v sekci Umělecký inkubátor se zase můžeš začíst do poetických „Zážitků z pocitů“ Lukáše Uherka.

VÝZVA!Pokud píšeš, maluješ, fotíš, točíš videa, hraješ divadlo či se jinak kreativně vyjadřuješ a máš chuť přispět „svou tvorbou do mlýna“, piš na: tereza.strmiskova@kulturafm.cz nebo volej +420 776 516 939. Věříme, že se webová sekce Umělecký inkubátor brzy začne plnit a stane se tak různorodou a šťavnatou přehlídkou mladé frýdecko-místecké umělecké invence. Těšíme se na Tebe!


Více zde: inkubator.kulturafm.cz

 

ui
Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS