ANETA LANGEROVÁ BĚHEM TURNÉ PŘEVZALA DVOJNÁSOBNOU PLATINOVOU DESKU

ANETA LANGEROVÁ BĚHEM TURNÉ PŘEVZALA DVOJNÁSOBNOU PLATINOVOU DESKU

Po úspěšném roce, který se nesl ve znamení nové desky Na Radosti, se Aneta vydala na další místa v České republice. Uprostřed vyprodaného turné, na jednom z pražských koncertů ve Studiu DVA divadle, převzala Aneta spolu s producentem a spoluautorem alba Na Radosti Jakubem Zitkem dvakrát platinovou desku za 12 000 prodaných nosičů.

Mám za sebou nádherný rok. Celé turné Na Radosti je pro mě silný zážitek, který společně sdílíme s kapelou a nejbližším týmem lidí. Když jste s někým 24 hodin na cestách, hodně vás to sblíží. Mám to štěstí, že to mezi námi funguje hudebně i lidsky. Těším se na to zvláštní napojení a energii, která při koncertech vzniká mezi námi a publikem ale i na každodenní “všední slavnosti”, které spolu zažíváme. Třeba takové zastávky na pumpě. Myslím si, že bychom mohli vydat průvodce kvality kávy na benzinkách v celé republice. Jsme opravdu znalci:-)”, říká Aneta Langerová, kterou fanoušci minulý týden zvolili zpěvačkou roku v hudební anketě Žebřík.

Na turné ji doprovází kapela a smyčcové trio a kromě písní z nového alba zazní i starší skladby v nových aranžích. Nechybí ani dramatická balada Tragédie u nás na vsi, jejíž videoklip od režisérky Olgy Špátové je nominován na hudební cenu Anděl 2015.

Spojení kapely a smyčcového tria nám dává možnost každou píseň pojmout trochu jinak. Některé písně zpívám pouze za doprovodu smyčců, jinde převažuje zase kapela, poté se smyčcové trio s kapelou spojí a vytvoří takový malý orchestr anebo se naopak doprovodím sama. Důležité jsou pro mě kontrasty”, prozrazuje Aneta.


Aneta vystoupí v rámci jarního turné Na Radosti také v Národním domě, a to 4. 4. v 19.00

Více o koncertě najdete zde


Anet platina


Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS