Nedělní divadélka ŘÍJEN

Pojďte s dětmi na pohádku.
Každou neděli v Nové scéně Vlast.


Ne 1. 10. 15.00
Princezna koloběžka

Liduščino divadlo Praha
Chytrá Mančinka si ví se vším rady. Král ji chce nachytat a dá jí těžký úkol. Má k němu přijet - nepřijet, být ustrojená - neustrojená, obutá - neobutá, učesaná - neučesaná a přinést s sebou dar - nedar! Mančin tatínek se bojí, že je to úkol nesplnitelný. Milá Mančinka se ale nelekne a pan král brzy zjistí, že láska je nade všechno na světě.
Pohádka pro děti od 3 let.
Vstupné 60 Kč

Ne 8. 10. 15.00

Divadélko Ententýky
Myška Klárka a veverka Terka se chystají do divadla. Co když potkají skřítka Naschválníčka? Pohádkové dobrodružství plné legrace a písniček o slušném chování nejen v divadle.

Ne 15. 10. 15.00
O neposlušném autíčku (změna programu)

Změna programu z důvodu nemoci.

 

Divadlo Kaňka Třinec
Ačkoliv prázdniny jsou již dávnou minulostí, Jája se Šmájou se rozhodnou, že se vydají na výlet! Nechce se jim chodit pěšky, tak si postaví autíčko a hurá na cesty. Ale co to? Vždyť to autíčko je vůbec neposlouchá, nepozná pravý a levý blinkr. Dokonce nezná ani dopravní předpisy.  Nezbývá jim teď nic jiného, než milé autíčko všechno naučit. Pohádka je vhodná pro děti od 3 let
Vstupné 60 Kč

Ne 22. 10. 15.00

Divadlo Špílberg Brno
Poeticky laděný muzikál s písničkami Marka Ebena, v němž ústřední postava - kocourek Modroočko vypráví příběhy ze svého deníku. Děti se seznámí se spoustou postaviček ze světa zvířat. Kromě věrných přátel Modroočka, kočky Zelenoočky a kocoura Bělovouse, poznáme i Krtka, Zajíce, Křečka, ba i nebezpečnou Zmiji. Nakonec vše dobře dopadne a Modroočko najde svou životní lásku kočku Kiki.
Pohádka je vhodná pro děti od 3 let.

Ne 29. 10. 15.00

Divadlo Kaňka
Tolik oblíbená dětská postavička krtek ožívá a čeká ho dobrodružství s neposednými hodinami.
Ty milého krtka sice pozlobí, ale určitě nad ním nezvítězí. Pohádka plná písniček a legrace děti zavede nejen do pohádky. Pohádka je vhodná pro děti od 3 let.


Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS