SLEVA PRO STUDENTY do 26 Kino≈Vlast

Kultura F≈M fandí studentům! V Kině≈Vlast víme, že studenti mají film rádi. A filmy je nejlepší si užít v temném sále kina, v té nejlepší kvalitě a na velkém plátně. Chceme proto studentům vyjít vstříc. Od listopadu zavádíme slevu pro studenty do 26 let. A proč právě v listopadu?

 

vlast


17. listopad a vůbec celý listopad je měsícem, kdy jsou připomínány události roku 1939 a 1989. 17. listopad byl vyhlášen na zasedání Mezinárodní studentské rady v roce 1941 v Londýně jako Mezinárodní den studentstva a je zajímavostí, že je jediným mezinárodně významným dnem českého původu. Víme, že kulturní rozhled a vzdělání hraje ve společnosti důležitou roli, a proto jsme se rozhodli studenty tímto podpořit.  

Kino≈Vlast je moderní kino s digitálními technologiemi, které každý týden uvádí několik premiér, takže pokud v sále výjimečně nehostují muzikanti nebo divadelní soubory z různých koutů republiky, hrajeme každý den v týdnu. Mimo premiéry mohou diváci v Kině≈Vlast vidět také reprízy úspěšných filmů, které třeba dříve nestihli, a které již dávno zmizely z programů multiplexů. Pořádáme také speciální projekce pro děti, seniory, ale i mateřské, základní či střední školy. Náročnější divák si jistě oblíbí náš Filmový klub, ve kterém uvádíme originální filmy světové kinematografie. Alespoň jednou měsíčně pořádáme přednášky s filmovými odborníky či besedy s tvůrci. A výjimkou nejsou ani takové perličky, jako projekce naslepo nebo snídaně v kině.

Nová sleva pro studenty do 26 let činí 20 Kč a platí u vybraných projekcí, které jsou označeny ikonou '26'. Vstupenky do kina můžete nakupovat či rezervovat online z pohodlí domova, nebo odkudkoli přes mobilní telefon. Osobně můžete vstupenky koupit na pobočkách BIC F≈M, nebo přímo v Kině≈Vlast vždy hodinu před promítáním.

 


Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS