Vánoční DÁRKY na poslední chvíli


Pokud jste se dostali k vybírání dárků pozdě, nebo přemýšlíte, jak dobře upotřebit obálkový dáreček, určitě se začtěte do toho, co má v nabídce Kultura F≈M. Vstupenku máte ihned v mailu, tak se nemusíte bát, nakupovat i 24. 12. odpoledne. Nakoupíte z pohodlí domácího gauče bez shonu v obchodech i nervů s doručováním.


KONCERTY

Vyberte si ze skvělých koncertů. V příštích měsících ve Frýdku-Místku zahraje a zazpívá mnoho známých hudebníků. V únoru stálice české hudební scény Václav Neckář s kapelou Bacily, ve Stounu pak vystoupí Michal Pavlíček a Monika Načeva. V březnu kino Petra Bezruče vyburcuje svým nezaměnitelným hlasem Dan Bárta s Illustratoshpere a v dubnu nás chytí za srdce Čechomor.

A


DIVADLA

Velký podstromečkový výběr je i mezi divadly. Působivá scénická koláž z úryvků dopisů Voskovce a Wericha Korespondence V+W bude v Nové scéně Vlast hned na začátku ledna, v únoru uvidíme v Commedia finita Danielu Kolářovou, v březnu se dozvíme něco o fenoménu hipsterů ve hře Studia Hrdinů Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny.

B


PLES

Leden začínáme festivalem Cyklocestování. O svých toulkách na kole bude vyprávět Martin Stiller, Matěj Balga a další cyklořečníci. Víkend s příjemnou partou lidí v Nové scéně Vlast potěší všechny sportovce, kteří přemýšlejí, kam vyrazit příští sezónu. Vstupenka na Tančírnu: Novoroční ples rozzáří oči starším teenagerům. A všechny z okolí určitě ta na druhý Ples pro Frýdek-Místek. Tentokráte na něm bude hrát Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague. Zkušený plesový ansámbl, který zahraje hlavně do kroku standardních tanců. S pozdějším večerem vybalí i swingové hity. Z parketu nás prostě nepustí. Na druhém sále nás rozhýbá i rozezpívá cimbálová muzika Konopjan.

C


TANEČNÍ A KURZY

Nepřekonatelné jsou naše taneční, jak pro mládež tak pro dospělé. Pro manželské páry a dvojice otevíráme začátečníky i pokročilé a pro mládež pokročilé navazující na podzimní turnus. Máme velký výběr pohybových kurzů, které běží dopoledne i odpoledne od pondělí do čtvrtka v Národním domě. Zkuste třeba powerjógu nebo cvičení pro zdraví.

 
DROBNOSTI

Stále je k mání moc krásná publikace k výročí 750 let Frýdku-Místku. Prodává ji například BIC na Zámeckém náměstí a na náměstí Svobody nebo recepce Národního domu za 75 Kč. Super dárek budou naše poukazy v hodnotě 100 Kč. Uplatníte je třeba v Kině≈Vlast nebo na cokoli, co je zmíněno výše. Prodává opět BIC.


PRODUKČNÍ V KULTUŘE F≈M

Náš speciální dárek je nabídka práce. Být s námi v Kultuře F≈M je totiž sen! Hledáme kreativního, komunikativního člověka s velkým kulturním přehledem. Jste to vy? Tak se nám ozvěte :)


PROCHÁZKA K BETLÉMU

Nejhezčí dárek si dejte s partnerem nebo rodinou. Vyrazte se podívat do altánku ve Smetanových sadech na originální betlém Oldřicha Moryse. Bude v parku minimálně do Tří králů.

D

 
DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI

Celý tým Kultury F≈M vám přeje veselé Vánoce a šťastně oslaveného Silvestra.
Těšíme se na společně strávený čas v roce 2018.

E


Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS