Nedělní divadélka LEDEN / ÚNOR

Pojďte s dětmi na pohádku.

Každou neděli v Nové scéně Vlast.

Ne 7. 1. 15.00 

O Kůzlátkách


Divadlo Kejkle

Barevná pohádka o neposlušných kůzlátkách, starostlivé mamince a hloupém vlkovi,

který se pro svou večeři stane strýčkem, pirátem a nakonec i uklízečkou, ale i tentokrát ho kůzlátka prokouknou a vše nakonec dobře dopadne. Pohádka pro děti od 3 let. 

Vstupné 60 Kč

Ne 21. 1. 15.00

O Smolíčkovi


Divadlo SemTamFór

Pohádku O Smolíčkovi znají bez pochyby všechny malé děti. Její děj není třeba příliš představovat. Vše se točí kolem jelena se zlatými parohy, který najde v lese ztraceného Smolíčka – malého pacholíčka – a od té doby spolu žijí... Pohádka s písničkami pro děti od 4 let. 

Vstupné 60 Kč


Ne 28. 1. 15.00

Kdo zachrání královnu?


Divadlo Silesia

Když si při četní pohádek nedáte pozor, může se vám stát, že se sami do nějaké dostanete a to se nám právě stalo. Jsme v království, kde není král ale královna, kterou ohrožuje hladový a nebezpečný drak, je zde i komoří Záhoř, který usiluje o získání královniny ruky, ale hlavně o její korunu a trůn, a tak místo hledání pomoci o záchranu královny jenom intrikuje, hledání statečných rytířů se také nedaří a ti co se přihlásí, nejsou k ničemu, ba co horšího, jsou jenom pro smích. Naštěstí je zde ale také moudrá královská kouzelnice Magiana, která se postará o šťastný konec celé pohádky. 

Vstupné 60 Kč


Ne 4. 2.   15.00  

O veselém království


Divadlo Křesadlo

Dvě, trochu bláznivé princezničky Kryšpína a Pepína si chtějí zpříjemnit chvilky na zámku,

kde se nudí a je jim smutno. Rozhodnou se celé království změnit na barevné a veselé.

Veselá hudební pohádka pro děti od 3 let.

Vstupné 60 Kč

 

Ne 11. 2.   15.00  

Peklo s ježibabou


Divadlo Elf Praha

Pohádku pro herce a loutky o tom, jak Kašpárek čertům utekl, ježibabu vypekl a kobylku si vysloužil. Pohádka s písničkami pro děti od 3 let.

Vstupné 60 Kč

 

Ne 18. 2.   15.00  

Sindibádova dobrodružství


Divadlo Koráb

Pohádka, u které se nezastavíte ani na konci, protože vás děj vtáhne do stavu trvalého snění, a to jak děti, tak dospělé. Hrají dva herci a nespočet všelikterých loutek a jiných hýbacích zařízení, které slouží k uvádění diváků do údivu. Tato pohádka je určena k zapomínání na všední starosti a působí stoprocentně. Odehrává se v orientálním světě a je napsána na motivy pohádek Tisíce a jedné noci. Pohádka pro děti od 3 let a taky rodiče, babičky…

Vstupné 60 Kč

 

Ne 25. 2.   15.00  

Pojďte pane, budeme si hrát


Liduščino divadlo Praha

Pohádka je nabitá úžasnými humornými příběhy dvou medvědích brášků, kteří si hrají napůl mezi skutečností a fantazií. Velký medvěd má vypečené hry a malý medvěd neztrácí důvěru v nové nápady. Když se nedaří, pomůže hromada výborných bonbónů... V pestrém představení uvidíte příběhy Potkali se u Kolína, Nazdar kedlubny a Držte si klobouk! Kromě malého medvídka a jeho vypečeného brášky můžete obdivovat opravdového kouzelníka Grina a artistu Evžena Hájka. Pohádka pro děti od 3 let.

Vstupné 60 Kč


Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS