Oslavte s dětmi začátek prázdnin na LÉTOHRÁTKÁCH!

So 30. 6. / 14.00 / Létohrátky / park Pod zámkem

 

VESELÉTO pokračuje hravým rodinným festivalem se spoustou zábavných prvků nového cirkusu! Letošní téma pohodového odpoledne v parku je velmi romantické “Cesta kolem světa“.


FBcover169


Koncert, divadélko a artisté


Na Létohrátkách uvidíme pohádky loutkového divadla Buchty a loutky, zadovádíme si na koncertě kapely Zuby Nehty a se zatajeným dechem budeme obdivovat akrobacii artistů skupiny Cirkus trochu jinak. Na Cestu kolem světa se vydáme v divadelních představeních se třemi prasátky a kocourem v botách v podání divadla Buchty a loutky. Buchty a loutky mají unikátní poetiku a i klasické příběhy zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu. Kombinují staré i nové loutky, harampádí, hračky i nejnovějších technologie dohromady.

Pro děti i rodiče rozehraje v parku svůj koncert skupina Zuby nehty a uslyšíme hlavně pecky z jejich alba Dítkám, které je plné legračních písniček a veselých skladeb o mouchách, molech, o sokolovi, o škole nebo o malé holčičce Lú, která zkouší na konci ulice létat. Během odpoledne uvidíme ve dvou představeních artisty a žongléry zábavní, umělecké a artistické společnosti Cirkus trochu jinak, Akrobatiko, poetický příběh, ze kterého se točí hlava a ještě dvojku Leontýnu a Alexandra.

Spousta detailů navodí stylovou atmosféru


Na Létohrátkách ochutnáte různé dobroty a nápoje pro děti i dospělé. Po parku se budou celé odpoledne pohybovat klauni a artisté na chůdách, děti se projedou na ponících a pohrají si na soutěžních stanovištích a ve výtvarných dílničkách. Kdo je rád v pohybu, povozí se na kolotoči nebo si zaskáče na trampolíně. Přijďte s dětmi oslavit začátek prázdnin do parku a užijte si pohodovou atmosféru Létohrátek. Je fajn být o prázdninách ve městě.

Na Létohrátky je vstup zdarma. 

  

Kompletní program festivalu najdete zde.


Zpět

 Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS