Prodej reklamy

Víte, že u nás můžete inzerovat?

Provozujeme Kino≈Vlast, které má přes 25 000 diváků za rok a další tisíce diváků přichází do Nové scény Vlast na promítání pro školy, divadelní představení a koncerty. Jednou za měsíc vydáváme Program s nabídkou našich kulturních akcí v nákladu 3000 kusů, který distribuujeme zdarma na desítky míst ve městě a okolí. Každých 14 dní vydáváme Programový leták kina v nákladu 1000-2000 kusů na jedno vydání. Obstaráváme několik venkovních a vnitřních výlepových ploch v našich objektech a v jejich bezprostřední blízkosti. Administrujeme stránky www.kulturafm.cz, kterými projde za rok na 160 000 návštěvníků.

 

Nabízíme reklamu na obrazovkách ve foyer Nové scény Vlast, screen nebo video spot před filmovými projekcemi, reklamu v Programovém letáku na kino, reklamu na vrubu vstupenek, možnost umístění plakátů na naše výlepové plochy či pronájem přenosek. Přehled našich inzertních služeb najdete v našem ceníku. Požadavky mimo ceník řešíme dohodou.

Kulturní a společenské akce zveřejňujeme v kalendáři na stránkách www.kulturafm.cz bezplatně. Stačí, když pošlete detaily vaší akce na email michaela.kokesova@kulturafm.cz.

Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku inzerce z kapacitních důvodů, nebo pokud se neslučuje s posláním a právním postavením naší organizace.

 

Kontakt pro inzerci:
Michaela Kokešová Kocourková, marketing / PR
telefon: +420 773 788 652

email: michaela.kokesova@kulturafm.cz

 

Ceník ke stažení

Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Plakát

kFM24-06-plakat web

Stáhnout

Předplatné

Předplatné podzim 2024 titulka

Stáhnout

Kulturní program

kFM24-06-titulka

Stáhnout

Kino Vlast

6624

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.