Vážení příznivci kultury,

Kultura F≈M až do odvolání ruší všechny kulturní akce - divadelní i filmová představení včetně kurzů. Bližší informace o souvisejících omezeních najdete na webových stránkách statutárního města Frýdek-Místek.

Po dobu trvání nařízení nevracíme vstupenky za jednotlivé pořady / akce – filmová a divadelní představení, koncerty aj. O následném vrácení vstupného vás budeme informovat. Také vás budeme informovat o náhradních termínech pořadů, a to přímo u jednotlivých akcí na našich webových stránkách www.kulturafm.cz a na facebooku Kultura F≈M. Vstupenky zůstávají v platnosti. Kontaktní tel. 777 728 315, 778 427 947.

Děkujeme za pochopení!

Program akcí

Program akcí

PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

26
březen
PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

Vážení příznivci cyklu Povídání v Zeleném baru, vzhledem k nařízení vlády ČR ze dne 10.3. a přijatým opatřením statutárního města Frýdku-Místku, jsme se rozhodli přesunout besedu s panem Danielem Berounským na podzim 2020. O konkrétním termínu Vás budeme včas informovat na našich webových stránkách.

*O médiích, jejichž ústy hovoří bohové, o převtělencích, posmrtných záležitostech a dalších tématech tradiční tibetské kultury bude vyprávět tibetolog docent Daniel Berounský.

Vstup zdarma


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

Magazin-WEB3

Stáhnout

Program

program-web

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.