Vážení kulturní příznivci,

rádi bychom vás informovali o programu pro nadcházející období a aktuálních opatřeních. K naší radosti vás opět můžeme pozvat na představení do Kina Vlast bez povinných rozestupů. I nadále však platí povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorách. Prosíme tedy návštěvníky, aby toto vládní nařízení plně respektovali. Z těchto nových skutečností budeme vycházet také v případě programu předplatitelských skupin, u divadelních představení, koncertů a dalších akcí, na které bychom vás chtěli srdečně pozvat. Nicméně je potřeba počítat s dalšími změnami, které mohou nastat. Sledujte tedy naše webové stránky www.kulturafm.cz, facebook a Instagram. Všechny tyto kanály se budeme snažit aktualizovat bezprostředně před začátkem konkrétní akce/programu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na viděnou!

Tým Kultura F≈M

Program akcí

Program akcí

Akce pro 04.08.2018

04
srpen
Pivopění – open air festival hudby a piva

Pivopění – open air festival hudby a piva

So | 14.00
Areál textilky Slezan, ul. Staroměstská

První srpnová sobota bude ve znamení bigbítu a piva. V areálu textilky Slezan budou více než dvě desítky malých pivovarů z Moravskoslezského kraje, i z krajů sousedních, stánky s kulinářskými pochutinami od nakládaných sýrů, přes gulášky až ke grilovaným specialitám a především skvělá hudba. Milovníky piva a dobrého jídla čeká celá řada výborných kapel. Uslyšíme poctivý underground Hudby Praha s Michaelem AmbrožemPůlnoc, která teď koncertuje už jen výjimečně a Garage s charismatickým zpěvákem Tony Ducháčkem. Užijeme si energický koncert klubové legendy devadesátek Jolly Joker & P.B.U., poetické brněnské Ty syčáci, krnovskou smečku Rockin' Jackals a frýdeckomístecké stálice Downbelow s Davidem Kopřivou, Petrem Fucimanem a Lukášem Horkým.

14.00 Ty syčáci

15.30 Rockin' Jackals

17.00 Downbelow

18.30 Jolly Joker & P.B.U.

20.00 Půlnoc

21.30 Ducháček a Garage

23.00 Michal Ambrož & Hudba Praha

14.00 Ty syčáci

Brněnská alternativní kapela. Účinkují: Petr Váša – zpěv, Petr Zavadil – kytary a Tomáš Fröhlich – baskytara a stick, v programu BUM BUM BUM – KRÁSA Aleš Pilgr – bicí

15.30 Rockin' Jackals

Krnovská smečka balancující mezi rockabilly a psychobilly.

17.00 Downbelow

Indie-rocková stálice frýdecko-místecké hudební scény. Talentovaným zpěvák a kytarista kapely David Kopřiva, byl letos nominován na Cenu Jantar v kategorii interpret roku.

18.30 Jolly Joker & P.B.U.

Klubová legenda devadesátých let se vrací na hudební pódia s překypující energií a kreativitou, kterou by ji mohli mnozí jen závidět.

20.00 Půlnoc

Kapela vznikla na základech legendárních Plastic People of the Universe, kteří zastupují takřka polovinu souboru. Repertoár Půlnoci tvoří výhradně skladby Mejly Hlavsy. Koncertují jen příležitostně a frýdeckomístecké Pivopění je jednou z výjimečných šancí si je poslechnout.

21.30 Ducháček a Garage

Legendární pražská rock'n'rollová kapela. Písničky a hudba Garage jsou založené na osobnosti charismatického zpěváka Tonyho Ducháčka, který je také autorem většiny textů založených na unikátním periferním slangu se spoustou poetické imaginace.

23.00 Michal Ambrož & Hudba Praha

Na undergroundové koncerty 80. let budeme vzpomínat s jednou z nejvýraznějších osobností české hudební scény as zakladatelem kapel Jasná Páka, Hudba Praha a Divoký srdce.


04
srpen
Úžasňákovi 2
Kino
 Premiéra Dětem

Úžasňákovi 2

Oblíbená rodina superhrdinů se vrací. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního" života. Pro všechny je to těžká změna a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka.

USA | animovaný | přístupný | dabing | 118 min. | 130 / 110 Kč


04
srpen
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

So | 20.00
Kino Vlast

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit.

USA | akční | 12+ | titulky | 147 min. | 140 Kč


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

kultura-MF web

Stáhnout

Program

Program-WEB

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB2

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.