Vážení příznivci kultury,

Kultura F≈M až do odvolání ruší všechny kulturní akce - divadelní i filmová představení včetně kurzů. Bližší informace o souvisejících omezeních najdete na webových stránkách statutárního města Frýdek-Místek.

Po dobu trvání nařízení nevracíme vstupenky za jednotlivé pořady / akce – filmová a divadelní představení, koncerty aj. O následném vrácení vstupného vás budeme informovat. Také vás budeme informovat o náhradních termínech pořadů, a to přímo u jednotlivých akcí na našich webových stránkách www.kulturafm.cz a na facebooku Kultura F≈M. Vstupenky zůstávají v platnosti. Kontaktní tel. 777 728 315, 778 427 947.

Děkujeme za pochopení!

Program akcí

březen
Po Út St Čt So Ne
24 25 26 27 28 29 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5

Program akcí

Akce pro 26.03.2020

26
březen
Přeloženo: Ludmila Gottwaldová - Jak upéct chléb?

Přeloženo: Ludmila Gottwaldová - Jak upéct chléb?

Vyjádření Lidového domu:

"Všechny akce v LD jsou odloženy. Náhradní termín bude včas sdělen.
Omlouvám se a děkujeme za pochopení."

Katolický lidový dům

Protože postní doba je o pokoře a o rozjímání,
tak nabízíme krásné téma o tom
nejzákladnějším a nejkrásnějším – Jak upéct chléb?

Ludmila Gottwaldová – autorka knihy – Upečeno s láskou

více na: http://lidovydum-fm.cz/


26
březen
PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

Vážení příznivci cyklu Povídání v Zeleném baru, vzhledem k nařízení vlády ČR ze dne 10.3. a přijatým opatřením statutárního města Frýdku-Místku, jsme se rozhodli přesunout besedu s panem Danielem Berounským na podzim 2020. O konkrétním termínu Vás budeme včas informovat na našich webových stránkách.

*O médiích, jejichž ústy hovoří bohové, o převtělencích, posmrtných záležitostech a dalších tématech tradiční tibetské kultury bude vyprávět tibetolog docent Daniel Berounský.

Vstup zdarma


26
březen
Přeloženo: A do pyžam! | Divadelní soubor  D.N.A.

Přeloženo: A do pyžam! | Divadelní soubor D.N.A.

Čt | 19.00

Vyjádření Divadelního klubu D. N. A.:

"S ohledem na první potvrzený případ v MS kraji rušíme do odvolání všechna představení. O náhradních termínech budeme informovat na sociálních sítích a na našem webu."

Situační komedie

Co se stane, když se potkají manžel, manželka, milenec a milenka u jedné večeře? Komedie plná zmatků, záměn a nedorozumění.


Vstupné 100 Kč

REZERVACE
web: http://klubdna.cz/


26
březen
Paterson | Moje kino LIVE

Paterson | Moje kino LIVE

Čt | 20.30
Vaše domácnost

Moje kino LIVE:

Vítáme vás v našem kině u vás doma. Protože vás chceme potkávat a dělat dál společně to, co nás baví, vymysleli v Aerofilms pro všechny kinofily Moje kino LIVE, kde budeme všichni spolu doma v kině.

Jak to funguje? Kupte si vstupenku, jako byste si kupovali lístek do kina. Prodej lístků končí vždy hodinu před začátkem představení. Odkaz na stream vám zašleme 30 minut před začátkem představení.

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Díky tomu si můžete naplno užít chat před filmem. Film začíná přesně. Během projekce si můžete povídat prostřednictvím chatu. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

SYNOPSE FILMU:

Řidič autobusu Paterson žije se svou ženou Laurou v Patersonu, někdejším městě básníků, které dnes upadá. Patersonovi je kolem třiceti a vede spořádaný život po boku ženy, která ho miluje a má plnou hlavu nápadů, jak zvýšit jejich omezený rozpočet. Mají anglického buldočka Marvina, s nímž Paterson chodívá večer na procházku a pokaždé se staví v místním baru. Každý den ráno brzy vstává, aby se svačinou připravenou Laurou byl včas u svého autobusu. Paterson je ale také básník a denně zapisuje své básně do sešitu, který má stále při sobě. Sledujeme každodenní rytmus života dvou nenápadných lidí: nic pozoruhodného se neudá, půvab vyprávění tvoří poezie drobných detailů

USA | drama | 12+ | titulky | 118 min. | 100 Kč


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

Magazin-WEB3

Stáhnout

Program

program-web

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.