Vážení kulturní příznivci,

rádi bychom vás informovali o programu pro nadcházející období a aktuálních opatřeních. K naší radosti vás opět můžeme pozvat na představení do Kina Vlast bez povinných rozestupů. I nadále však platí povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorách. Prosíme tedy návštěvníky, aby toto vládní nařízení plně respektovali. Z těchto nových skutečností budeme vycházet také v případě programu předplatitelských skupin, u divadelních představení, koncertů a dalších akcí, na které bychom vás chtěli srdečně pozvat. Nicméně je potřeba počítat s dalšími změnami, které mohou nastat. Sledujte tedy naše webové stránky www.kulturafm.cz, facebook a Instagram. Všechny tyto kanály se budeme snažit aktualizovat bezprostředně před začátkem konkrétní akce/programu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na viděnou!

Tým Kultura F≈M

Program akcí

Program akcí

Akce pro 23.06.2020

23
červen
Dolls in The Factory | KULTURA FM LIVE

Dolls in The Factory | KULTURA FM LIVE

Út | 20.00

Akce se koná v prostorách zahrady Národního domu, při špatném počasí v kině Vlast


*Dolls in the Factory je pop rocková skupina z Frýdku-Místku hrající od roku 2011. Po vydání debutového alba Statues odehráli dvě turné po celé ČR. Jejich píseň Believe vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc. Pro kapelu je typické jejich energické vystoupení s projekcemi a skvělou show.

Kapela předskakovala např. na koncertech Tata Bojs, MIG 21, nebo kapele Kryštof na jejím Inzerát Tour 2014. Také natočili klip ke zmiňované písni Believe. Spolu s kapelami Atmo musicSto zvířatPrague Conspiracy a Chinaski si Dolls in the Factory zahráli na pěti zastávkách putovního festivalu Back to school.

Současné složení kapely:

Andrew /kytara, vokály/
Martin The Bee /baskytara/
Daniel Burek /bicí/
Vojtěch Václav Švanda (The Fun) /zpěv, klávesy/

V průběhu celé akce bude probíhat sbírka, kde můžete přispět na provoz Mobilního hospicu Ondrášek, a také na svou oblíbenou kapelu. Přispívat lze pomocí QR kódu, který bude umístěn v pravém dolním rohu videa nebo na https://www.donio.cz/KulturaFMlive

Podpořme tuto kapelu společně v jejím úsilí!

Koncert si můžete pustit ZDE


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

kultura-MF web

Stáhnout

Program

Program-WEB

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB2

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.