Vážení diváci,

Z důvodu zvýšeného výskytu nemocných na COVID-19 KHS Moravskoslezského kraje nařídila mimořádné opatření č. 10 /2020 na území okresů Karviná a Frýdek – Místek. Na základě těchto opatření jsme nuceni zrušit vybrané akce pro měsíc červenec. Aktuálně rušíme koncert T. Kočka & Orchestru (3. 7. 2020 / 20.00 / zahrada Národního domu) a projekci letního Kina na výletě (1.7.2020 / 20.00 / Yesterday / zahrada Národního domu). Věříme, že se situace brzy zlepší. O aktuální programové nabídce vás budeme informovat na našich webových stránkách.

Program akcí

Program akcí

Akce pro 23.06.2020

23
červen
Dolls in The Factory | KULTURA FM LIVE

Dolls in The Factory | KULTURA FM LIVE

Út | 20.00

Akce se koná v prostorách zahrady Národního domu, při špatném počasí v kině Vlast


*Dolls in the Factory je pop rocková skupina z Frýdku-Místku hrající od roku 2011. Po vydání debutového alba Statues odehráli dvě turné po celé ČR. Jejich píseň Believe vybral Richard Krajčo do soundtracku k filmu Křídla Vánoc. Pro kapelu je typické jejich energické vystoupení s projekcemi a skvělou show.

Kapela předskakovala např. na koncertech Tata Bojs, MIG 21, nebo kapele Kryštof na jejím Inzerát Tour 2014. Také natočili klip ke zmiňované písni Believe. Spolu s kapelami Atmo musicSto zvířatPrague Conspiracy a Chinaski si Dolls in the Factory zahráli na pěti zastávkách putovního festivalu Back to school.

Současné složení kapely:

Andrew /kytara, vokály/
Martin The Bee /baskytara/
Daniel Burek /bicí/
Vojtěch Václav Švanda (The Fun) /zpěv, klávesy/

V průběhu celé akce bude probíhat sbírka, kde můžete přispět na provoz Mobilního hospicu Ondrášek, a také na svou oblíbenou kapelu. Přispívat lze pomocí QR kódu, který bude umístěn v pravém dolním rohu videa nebo na https://www.donio.cz/KulturaFMlive

Podpořme tuto kapelu společně v jejím úsilí!

Koncert si můžete pustit ZDE


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

magazin-web

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.